O Instytucie

Jesteśmy szczególnym  miejscem na mapie Białegostoku, łączymy rolę Instytutu oraz Kliniki Medycyny Estetycznej. Oferujemy zabiegi przeprowadzane w poczuciu bezpieczeństwa i pełnego  komfortu przez doświadczonego specjalistę.
Proponujemy szerokie spektrum tradycyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak wypełnianie i modelowanie  ust przy pomocy kwasu hialuronowego, zastosowanie botoksu do korekcji zmarszczek, modelowanie konturu twarzy przy użyciu nici liftingujących  i inne. Ofertę Instytutu wzbogaciliśmy w zabiegi z zastosowaniem laseru Emerge renomowanej marki PALOMAR. Polecamy również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych – naturalnych autostymulantów procesów naprawczych organizmu.

 

  • dr Andrzej Purwin

 

Specjalizuję się w dziedzinie ortopedii  i traumatologii. Na co dzień można mnie spotkać na sali operacyjnej lub na oddziale Kliniki Ortopedii i Traumatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Medycyna jest moją pasją i zajmuje większą część mojego życia. Ogromną satysfakcję daje mi przywracanie pacjentom sprawności, przynoszenie ulgi w bólu.

Ortopedia i traumatologia, dziedziny w których liczy się precyzja działania, są doskonałą bazą do rozwijania mojej kolejnej pasji zawodowej, jaką jest medycyna estetyczna. Dzięki  niej mogę pomagać pacjentom w przywracaniu urody. To niezwykłe uczucie, gdy kobieta wychodzi z gabinetu piękniejsza.


Życiowy balans daje mi rodzina oraz boisko do kosza.

Andrzej Purwin

Specjalizuję się w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Na co dzień można mnie spotkać na sali operacyjnej lub na oddziale Kliniki Ortopedii i Traumatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Medycyna jest moją pasją i zajmuje większą część mojego życia. Ogromną satysfakcję daje mi przywracanie pacjentom sprawności, przynoszenie ulgi w bólu.Ortopedia i traumatologia, dziedziny w których liczy się precyzja działania, są doskonałą bazą do rozwijania mojej kolejnej pasji zawodowej, jaką jest medycyna estetyczna. Dzięki niej mogę pomagać pacjentom w przywracaniu urody. To niezwykłe uczucie, gdy kobieta wychodzi z gabinetu piękniejsza. Życiowy balans daje mi rodzina oraz boisko do kosza.

ap SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
error:

Telefon

+ 48 791 52 52 55